סיכום חודשי - ניוזלטר ינואר 2018

חברים יקרים,

בצל האתגרים המדיניים הגדולים שעומדים על סדר יומה של מדינת ישראל אני שולח לכם כאן דין וחשבון על פעילותי הפרלמנטרית. כנבחר ציבור בכנסת ישראל אני רוצה להמשיך ולעמוד איתכם בקשר, קהל בוחריי. לחצו על מקש "שמרו איתי על קשר", השאירו את הפרטים שלכם והמשיכו לקבל עדכונים חיים על פועלי. 

שלכם, 
יואב
רה"מ מינה את חה"כ יואב קיש לכהן כיו"ר ועדת הפנים


שוחחתי עם ראש הממשלה והודעתי לו כי אני מודה לו על האמון ומקבל את הצעתו לכהן כיו"ר ועדת הפנים והגנת הסביבה של הכנסת.

מצילים את ערוץ 20 ופותחים את שוק התקשורת - חה"כ יואב קיש יעמוד בראש ועדה מיוחדת שתתן רישיון לערוץ 20 לשדר חדשות

ערוץ 20 והערוצים היעודיים בכלל הם חלק חשוב ברב גוניות בתקשורת הישראלית. לא ניתן שבמשמרת שלנו יפגע הגוון והתחרות בתקשורת.

הפגנת "הימין" בירושלים משרתת את השמאל

הפגנת "הימין" בירושלים נגד השחיתות משרתת את צועדי השמאל ברוטשילד. מספיק עם הצורך להצטדק מול קמפיין פוליטי בהובלת המושחת אלדד יניב.

בעמלת פירעון מוקדם במשכנתא - הלקוח יבחר מסלול

תשלומי המשכנתא חוסמים למעשה את התחרות בשוק המשכנתאות ומשעבדים את הלקוח למסלול היקר הקיים בלי יכולת להוזיל את עלויות ההלוואה. נפעל לשנות זאת.

מפחיתים את העמלות על ערבות בנקאית

כחלק ממהלך כולל של בחינת עמלות הבנקים אני שמח שבנק ישראל פועל להורדת עמלת ערבות בנקאית במתווה שהוסכם. מצפה לראות הוזלת העמלה באופן מיידי. אני מודה למפקחת על הבנקים על שיתוף הפעולה ולד"ר שלמה קרעי על העלאת הנושא


כל טפטוף מצידו של חמאס יענה בגשם מצידנו

נחסל את הזרוע האסטרטגית של חמאס. חמאס לא צריך תירוץ, הוא כל הזמן מנסה להשמיד את מדינת ישראל ושום פתרון איתם לא יילך. אנחנו פועלים בכח כדי לרסן את הארגון הזה.הכרזת ירושלים של טראמפ

37 שנים אחרי שישראל החילה את החוק הישראלי על ירושלים המאוחדת, מגיע נשיא אמריקאי ומכיר בזאת. כך צריך להיות לגבי הגולן, כך גם צריך להיות לפחות לגבי כלל הישובים הישראלים ביהודה ושומרון.


נלחמים בשקרים נגד חיילי צה"ל

הכנסת אישרה בקריאה טרומית את הצעת החוק שלי שתאפשר לתבוע את מי שיפיץ לשון הרע נגד חיילי צה"ל.
לא יתכן שמי שמסתובב בעולם ומפיץ שקרים על חיילינו, לא יתן את הדין על כך.
כעת יהיו לנו גם את הכלים לעשות זאת.
מסדר כנפיים הוא אחד המעמדים המרגשים והחשובים שחוויתי בחיי. לפני 20 שנה על רחבת המסדרים של בית הספר לטיסה, לעיני מאות מוזמנים והורים נרגשים – קיבלתי את כנפי הטיסה שלי והפכתי לטייס מן המניין בחיל האוויר.

קורס הטיס, הוא קורס מורכב, ארוך וקשה – שבסופו מגנים העומדים על רחבת המסדר על שמי ישראל. אני מברך את מסיימי הקורס שיגביהו עוף ויגנו בכבוד על עוצמתה ובטחונה של מדינת ישראל.


עלו והצליחו!